Новини » Світ Читать эту новость на русском

Звіт ООН: Більш ніж 20 тисяч дітей воюють у Західній Африці

У Буркіна-Фасо, за даними міжнародних організацій, лише за останній рік кількість дітей-солдатів зросла у п’ять разів

Фото з відкритих джерел

Дитячий фонд ООН оприлюднив звіт, згідно з яким Західна Африка є регіоном, де найбільше у світі дітей-солдатів. Про це повідомляє Associated Press.

"У звіті зазначається, що в Західній Африці, за підрахунками ООН, у військових конфліктах беруть участь понад 21 тис. дітей, яких рекрутували як бойовики, так і урядові сили", - йдеться в повідомленні.

В ООН зазначають, що ще одним регіоном, де також масово залучають дітей до воєнних дій, є Центральна Африка. Зокрема, це такі країни, як Буркіна-Фасо, ЦАР, Камерун, Чад, Конго, Малі та Нігер. Приміром, у Буркіна-Фасо, за даними міжнародних організацій, лише за останній рік кількість дітей-солдатів зросла у п’ять разів.

Новини за темою: ІДІЛ тепер присутня майже в усіх провінціях Афганістану, - ООН

У звіті також сказано, що з 2016 року понад 2200 дітей у регіоні стали жертвами сексуального насильства. Крім того, понад 3,5 тис. дітей у Західній Африці були викрадені.

В усьому світі понад 57 мільйонів дітей живуть у ситуації гуманітарної кризи. Їх кількість значно зросла з минулого року внаслідок війн та пандемії, заявляють автори звіту.

Нагадаємо, генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш розкритикував темпи вакцинації від коронавірусу у світі, оскільки мільярди людей все ще чекають свого першого щеплення.