Мешканцям США планують доплачувати за вакцинацію від коронавірусу

Фото з відкритих джерел

Американська влада намагається збільшити попит на вакцинацію

У США за зроблене щеплення від коронавірусу громадянам надаватимуть бонуси, щоб підвищити попит на вакцинацію. Про це повідомляє Associated Press.

Зазначається, що для досягнення колективного імунітету необхідно вакцинувати не менше 70% населення країни. Адміністрація Джо Байдена планувала зробити це до 4 липня, однак попит на вакцинацію різко знизився. Низка штатів почала відмовлятися від частини нових доз вакцин, які їм повинні були надати наступного тижня. 

Задля продовження програми вакцинації Джо Байден оголосив, що федеральні чиновники будуть розширювати мобільні клініки вакцинації для важкодоступних спільнот. Крім того, провакцинованим громадянам надаватимуть знижки у продуктових магазинах.

Новини за темою: У США дітей від 12 до 15 років прищеплюватимуть вакциною Pfizer

Також штати розглядають можливість платити молодим людям за щеплення. Зокрема, у Західній Вірджинії громадянам від 16 до 35 років нададуть право на отримання ощадної застави в розмірі 100 доларів, якщо вони отримають вакцину або вже зробили щеплення. 

Нагадаємо, раніше Джо Байден заявляв, що у США громадянам, які вирішили вакцинуватися від коронавірусу, надаватимуть знижки у магазинах. Крім того, можуть запровадити спецпропозиції для вакцинованих уболівальників.