Новини » Світ Читать эту новость на русском

Збій у роботі Facebook став наймасштабнішим в історії

фото з відкритих джерел

Засновник Facebook Марк Цукерберг заявив, що робота сервісів відновлюється, і вибачився за збій

Глобальний збій у Facebook, через який напередодні сім годин було закрито доступ до соцмереж і сервісів компанії, є наймасштабнішим з будь-коли зафіксованих. Про це в ніч на вівторок, 5 жовтня, повідомляється на сторінці сервісу Downdetector (відстежує функціонування популярних інтернет-ресурсів) у Twitter, передає "Кореспондент.нет".

"Відключення Facebook стало найбільшим, яке ми коли-небудь бачили на Downdetector: понад 10,6 мільйона повідомлень про проблеми з усього світу", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що після відновлення доступу до Facebook Downdetector продовжує повідомляти про неполадки в роботі ряду інших великих соцмереж і месенджерів: Netflix, Zoom, Viber, YouTube і Tinder.

Тим часом засновник Facebook Марк Цукерберг вперше прокоментував подію. Він заявив, що робота сервісів відновлюється, і вибачився за збій.

"Facebook, Instagram, WhatsApp і Messenger повертаються в онлайн-режим. Вибачте за збій сьогодні - я знаю, наскільки ви покладаєтеся на наші послуги, щоб залишатися на зв'язку з людьми, які вам дорогі", - написав мільярдер.

Нагадаємо, 4 жовтня в роботі соціальних мереж Facebook і Instagram, а також месенджера WhatsApp стався збій. Користувачі Instagram і WhatsApp відчували труднощі при використанні програми, у Facebook не відкривався веб-сайт. 

Новини за темою: Марк Цукерберг має намір деполітизувати стрічку новин у Facebook

Засновник і основний власник Facebook Марк Цукерберг втратив 6,6 млрд доларів на тлі збоїв у його соцмережах і месенджерах.