Загибель оператора від пострілу Болдвіна: Поліція США підозрює двох осіб

Галина Гатчінс Фото з відкритих джерел

Ідеться про експерта зі зброї й асистента режисера

У США в центрі розслідування обставин смерті оператора з України опинилися двоє осіб: експерт, яка готувала зброю для актора Алека Болдвіна, та асистент пораненого режисера. Про це повідомляє Los Angeles Times.

Зазначається, що саме асистент режисера Дейв Голлс передав Болдвіну зброю, з якої було поранено режисера Джоела Соуса та оператора Галину Гатчінс, яка загинула від пострілу.

За попередніми даними, експерт Анна Ґутьєррес-Рід підготувала зброю до зйомок, а Дейв Голлс передав її актору, запевнивши у тому, що вона не заряджена бойовими патронами. Поліція вважає, що Голлс не знав про те, що в зброї бойові патрони.

При цьому журналісти пишуть, що за кілька годин до трагедії на майданчику панувало напруження через те, що шестеро членів знімальної групи скаржилися на умови праці. Серед них була й застрелена Галина Гатчінс.

Новини за темою: На Одещині в одному з барів застрелили чоловіка

Нагадаємо, нещодавно голлівудський актор Алек Болдвін застрелив оператора та поранив режисера на знімальному майданчику кінострічки за його участю. Загиблою виявилася українка Галина Гатчінс.