Євросоюз звинуватив режим Лукашенка у "гібридних атаках"

Урсула фон дер Ляєн

Фото з відкритих джерел

Глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляйен заявила, що Мінськ використовує мігрантів для дестабілізації в Європі

Євросоюз звинувачує режим президента Білорусі Олександра Лукашенка у "гібридних атаках". Глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляйен заявила, що Мінськ використовує мігрантів для дестабілізації в Європі. Про це повідомляє Devdiscourse.

"Вони садили людей в літаки і буквально штовхали їх до наших кордонів ... Це гібридна атака, спрямована на дестабілізацію Європи. Ми ніколи цього не потерпимо. Ми будемо підтримувати Литву, Латвію і Польщу, які межують з Білоруссю і мають східний зовнішній кордон ЄС", - сказала Урсула фон дер Ляйен.

Вона підкреслила, що гострі внутрішні розбіжності в ЄС з приводу того, як поводитися з біженцями та мігрантами, означають, що "блок залишається відкритим для шантажу, в той час як геополітичні суперники Європи отримують вигоду".

Нагадаємо, глава МЗС Литви заявив, що країна представила зовнішньополітичному відомству Євросоюзу список білоруських компаній і фізичних осіб для запровадження санкцій через сприяння нелегальній міграції. Міністр зазначив, що восени передбачається почати дискусію про санкції для тих, хто відповідальний за нелегальну міграцію з Білорусі.