Новини » Світ Читать эту новость на русском

Євросоюз схвалив вакцину Pfizer проти коронавірусу для дітей від 5 років

Вакцина, розроблена BioNTech та Pfizer, уже схвалена для використання дорослими та дітьми у віці 12 і старше

Фото з відкритих джерел

У Європейському агентстві з лікарських засобів (EMA) схвалили вакцину Pfizer від COVID-19 для дітей від 5 років до 11 років. Про це з посиланням на заяву регулятора повідомляє "УНН".

"EMA рекомендувало схвалити вакцину BioNTech/Pfizer від COVID19, Comirnaty, для дітей віком від 5 до 11 років", - йдеться у повідомленні.

Так, комітет EMA з лікарських засобів для людини (CHMP) рекомендував розширити показання для вакцини проти COVID-19 Comirnaty на застосування для дітей віком від 5 до 11 років. Вакцина, розроблена BioNTech та Pfizer, уже схвалена для використання дорослими та дітьми у віці 12 і старше.

Новини за темою: У Pfizer заявили про 100% ефективності вакцини для дитячого організму: Що відомо про COVID-препарати для дітей

Вказано, що для дітей цього віку дозування буде нижчим, ніж у людей віком від 12 років (10 мкг порівняно з 30 мкг). Як і в старшій віковій групі, вакцину вводять у вигляді двох ін’єкцій у м’язи надпліччя з інтервалом у три тижні.

Нагадаємо, в Ізраїлі розпочали прищеплювати від коронавірусу дітей у віці від 5 до 11 років. Кампанія офіційно почалася у вівторок, 23 листопада, але ще напередодні в деяких районах країни діти мали можливість зробити щеплення вакциною BioNTech/Pfizer.