Європарламент закликав ЄС бути готовим не визнавати вибори до Держдуми Росії

Фото з відкритих джерел

У разі порушення міжнародного права проти Москви можуть застосувати обмеження

Європейський парламент закликає ЄС бути готовим не визнавати вибори до Держдуми Росії. Про це йдеться в проекті майбутньої стратегії відносин ЄС із Росією, передає EU Reporter.

Зазначається, що Євросоюзу варто буде розглянути низку обмежень проти Москви, якщо вибори будуть проведені з порушенням демократичних принципів та міжнародного права.

"ЄС повинен бути готовий не визнавати парламент Росії та розглянути питання про виключення Росії з міжнародних організацій із парламентськими асамблеями, зокрема з Парламентської асамблеї Ради Європи, якщо парламентські вибори 2021 року в Росії будуть визнані шахрайськими та такими, які булі проведені з порушенням демократичних принципів та міжнародного права", - йдеться в документі.

У документі вказано, що люди в Росії повинні мати право вибору. Але коли опозиція сидить у в'язниці та не допускається до виборів, тоді права вибору немає.

Крім того, європарламентарії вказують, що Євросоюзу необхідно співпрацювати з Росією лише у тих питаннях, які становлять спільний інтерес. Ідеться про зміну клімату, глобальну безпеку, контроль над озброєннями тощо.

Новини за темою: Україна висловила протест Росії через залучення жителів ОРДЛО до виборів у Держдуму

Нагадаємо, нещодавно Верховна Рада України підтримала звернення до світової спільноти через підготовку виборів до Держдуми РФ в окупованих Криму й окремих районах Донецької та Луганської областей. Відповідну постанову підтримали 318 нардепів.