Новини » Світ Читать эту новость на русском

Єврокомісія запропонувала ЄС відмовитися від поділу країн на "червоні" і "зелені"

Вакциновані українці можуть подорожувати до низки країн ЄС Фото з відкритих джерел

У разі припинення поділу на зони будь-які туристи з вакцинацією проти коронавірусу зможуть відвідувати країни ЄС

Єврокомісія запропонувала ЄС відмовитися від поділу країн на "червоні" і "зелені". У такому випадку туристи з вакцинацією проти коронавірусу, довідкою про одужання або негативним тестом зможуть відвідувати країни ЄС. Про це заявив єврокомісар з внутрішніх справ Ілва Йоханссон, повідомляє "Країна".

Нові правила в'їзду можуть запрацювати вже з 1 березня. 

"Зараз ми маємо одні правила для необхідних поїздок, коли люди при терміновій необхідності завжди можуть приїхати в ЄС. Також зараз у нас є список країн, з яких дозволені несуттєві поїздки, тобто для подорожей він налічує 20 країн. Але тепер ми перейдемо від принципу списку країн до індивідуального підходу. Це означає, що ми дозволимо всім вакцинованим людям приїжджати в ЄС", - сказала Ілва Йоханссон.

Новини за темою: Нова Зеландія відкриє кордони для туристів у 2022 році: Які умови в'їзду

Варто відзначити, що навіть вакцинованим туристам буде необхідно здати ПЛР-тест на коронавірус до або після приїзду в країну. 

Нагадаємо, Україна знаходиться в "червоному" списку Євросоюзу від початку листопада цього року. Однак варто зазначити, що кордони багатьох європейських держав залишилися відкритими для українців.