Новини » Світ Читать эту новость на русском

Єврокомісія виділить до 3,5 млн євро на повернення мігрантів на батьківщину

За даними білоруської влади, наразі на території країни перебувають до 7 тисяч мігрантів

Урсула фон дер Ляйен Фото з відкритих джерел

Єврокомісія має намір виділити до 3,5 млн євро на повернення мігрантів із території Білорусі в країни походження. Про це заявила глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляйен, повідомляє прес-служба ЄК.

Як зазначила голова Єврокомісії, за даними білоруської влади, наразі на території країни перебувають до 7 тисяч мігрантів.

"Ірак почав репатріацію громадян, які застрягли в Білорусі. Ми вітаємо це дуже гарне співробітництво з Іраком. Але все більше мігрантів потрапляють в пастку, і ми будемо працювати з агентствами ООН, щоб полегшити їх повернення додому. Ми мобілізуємо до 3,5 млн євро для підтримки добровільних повернень з Білорусі",- заявила вона.

Нагадаємо, нещодавно у Білорусі заявили, що 118 мігрантів, які хотіли потрапити через білоруський кордон до держав Євросоюзу, 22 листопада полетіли додому. 

Новини за темою: Польща готова профінансувати повернення додому всіх нелегальних мігрантів

Раніше директор з протидії надзвичайним ситуаціям Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я Джеральд Рокеншауб заявив, що у ВООЗ прагнуть мобілізувати всі сили, щоб допомогти застряглим мігрантам на кордоні Білорусі та Польщі.