Новини » Світ Читать эту новость на русском

ЄС виділив 700 тисяч євро на допомогу мігрантам на кордоні з Польщею

Фото з відкритих джерел

Частину коштів отримає білоруський Червоний Хрест

Європейський Союз виділив 700 тисяч євро на гуманітарну допомогу мігрантам, які перебувають на кордоні Білорусі й Польщі. Про це повідомила прес-служба Єврокомісії.

Зазначається, що 200 000 євро з цієї суми отримає білоруський Червоний Хрест для надання необхідної гуманітарної допомоги, зокрема продуктів харчування, гігієнічних наборів, ковдр та аптечок першої допомоги.

Водночас 500 000 євро мобілізували на гуманітарне фінансування. Використання цих коштів наразі обговорюється з гуманітарними партнерськими організаціями.

"ЄС підтримує своїх гуманітарних партнерів, щоб полегшити страждання людей, що застрягли на кордоні і в інших частинах Білорусі. Я закликаю до постійного доступу гуманітарних організацій з обох сторін, щоб дістатися до цієї великої групи біженців і мігрантів і надати їм термінову допомогу", - висловився єврокомісар із кризового управління Янез Ленарчич.

Новини за темою: На кордоні України можливий схожий сценарій з нелегальними мігрантами, як у Польщі, - Столтенберг

Раніше повідомлялося, що країни ЄС обговорюють можливіть скликання Ради НАТО через ситуацію з мігрантами на кордоні з Білоруссю. З відповідною ініціативою можуть виступити Польща, Литва та Латвія.