ЄС направить до Литви гелікоптери для контролю кордону з Білоруссю

Фото з відкритих джерел

Безпеку посилюють через наплив нелегальних мігрантів

Європейський Союз направить до Литви гелікоптери для контролю кордону з Білоруссю через наплив нелегальних мігрантів. Про це повідомив президент Литви Ґітанас Науседа в Twitter.

За його словами, з Європейським агентством прикордонної та берегової охорони Frontex обговорювали відправку на східний кордон ЄС прикордонників, перекладачів, прикордонних патрулів і гелікпотерів.

Своєю чергою, агентство Frontex повідомило, що з наступного тижня більш ніж удвічі збільшить масштаби операції на литовсько-білоруському кордоні.

"Ми готові посилити рівень підтримки і розмістити більше персоналу та обладнання. Ми прискорюємо і підсилюємо те, що вже було заплановано. І в тісній співпраці з литовською владою ми розробляємо операцію зі швидкого втручання в ситуацію на кордоні", - зазначив директор Frontex Фабріс Леджері.

Новини за темою: Литва планує побудувати на кордоні з Білоруссю стіну, щоб стримати потік нелегальних мігрантів

Нагадаємо, в понеділок, 12 липня, президент Литви Ґітанас Науседа скличе засідання Державної ради оборони через ситуацію з мігрантами на кордоні з Білоруссю. Засідання буде присвячене питанням охорони кордону та виробленні стратегії з управління кризою міграції.