"Є дві можливості": Нетаньягу назвав шляхи вирішення конфлікту з сектором Гази

Прем'єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу

Фото з відкритих джерел

Одним із варіантів є повна окупація сектора Гази

Прем'єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу заявив, що бачить два варіанти врегулювання воєнного конфлікту з ісламським рухом ХАМАС. Про це повідомляє The Times of Israel.

За словами політика, одним із варіантів є повна окупація Ізраїлем сектора Гази, а іншим - створення фактору стримування. "Є дві можливості домогтися спокою і безпеки. Ми не скидаємо з рахунків жодну можливість", - сказав Нетаньяху.

При цьому він додав, що Ізраїль не ставить конкретних термінів проведення спецоперації проти ХАМАС, оскільки насамперед ідеться про прагнення виконати завдання. Також прем’єр-міністр запевнив, що його країна намагається мінімізувати кількість жертв серед цивільних.

Нагадаємо, нещодавно міністр оборони Ізраїлю Бені Ганц заявив, що армія країни продовжуватиме нанесення ударів по сектору Гази до досягнення повної "тиші". Тоді він додав, що дати завершення атак немає.

Новини за темою: Ізраїль завдав удари по будинках п'ятьох командирів ХАМАС (відео)

Раніше повідомлялося, що двоє іноземних робітників загинули в результаті ракетного обстрілу з сектора Гази. Ще кілька людей отримали поранення.