Новини » Світ Читать эту новость на русском

Всесвітній банк прогнозує понад 200 мільйонів "кліматичних" мігрантів

Фото з відкритих джерел

Зокрема, до 2050 року в країнах Африки на південь від Сахари може з'явитися до 86 мільйонів внутрішніх "кліматичних" мігрантів

Всесвітній банк прогнозує, що зміна клімату може змусити 216 мільйонів осіб у шести регіонах світу мігрувати в межах своїх країн у найближчі 30 років. Про це пише УНН з посиланням на "Голос Америки".

"За прогнозами Світового банку, зміна клімату може змусити 216 мільйонів осіб у шести регіонах світу мігрувати в межах своїх країн в найближчі 30 років", - говориться в повідомленні.

При цьому "гарячі точки" виникнуть у найближчі дев'ять років, якщо не буде вжито термінових заходів.

У доповіді "Хвиля, що насувається. Частина 2" (Groundswell Part 2) досліджується, як зміна клімату стає потужним фактором міграції всередині країни, впливаючи на можливості людей заробляти гроші на прожиття через засуху, підйом рівня моря, неврожаї та інші кліматичні умови.

Зазначається, що перша частина доповіді була опублікована у 2018 році і містила детальні прогнози і аналіз ситуації у трьох регіонах світу: Африки на південь від Сахари, Південної Азії та Латинської Америки.

У другій частині містяться аналогічні дослідження по Східній Азії і Тихоокеанському регіону, Північній Африці, Східній Європі і Центральній Азії.

"Дослідження показують, що до 2050 року в країнах Африки на південь від Сахари може з'явитися до 86 мільйонів внутрішніх "кліматичних" мігрантів, у Східній Азії і Тихоокеанському регіоні - 49 мільйонів, в Південній Азії - 40 мільйонів, Північній Африці - 19 мільйонів, Латинській Америці - 17 мільйонів, в Східній Європі і Центральній Азії - 5 мільйонів", - наголошується в повідомленні.

Новини за темою: Зміна клімату викличе в Європі ще більше літніх посух, - вчені

Нагадаємо, на Львівщині правоохоронці затримали нелегальних мігрантів із Південної Африки.