ВООЗ уперше рекомендувала вакцинацію дітей від коронавірусу

ВООЗ дозволила вакцинувати дітей від коронавірусу Фото з відкритих джерел

Випробування вакцин проти коронавірусу для дітей тривають

Всесвітня організація охорони здоров'я вперше дала дозвіл на вакцинацію дітей від коронавірусної хвороби COVID-19. Про це йдеться в оновлених рекомендаціях ВООЗ.

В організації пояснили, що вакцинація дітей менш термінова, ніж медпрацівників, літніх людей та людей із хронічними захворюваннями. 

"Потрібні додаткові докази щодо використання різних вакцин проти COVID-19 у дітей, щоб дати загальні рекомендації щодо вакцинації дітей від COVID-19. Стратегічна консультативна група ВООЗ (SAGE) дійшла висновку, що вакцина Pfizer / BionTech підходить для використання людьми у віці від 12 років", - ідеться у заяві.

Зазначається, що дітям віком від 12 до 15 років, які перебувають у зоні ризику, може бути запропонована ця вакцина разом з іншими пріоритетними групами для вакцинації.
 
 
"Випробування вакцин проти коронавірусу для дітей тривають, і ВООЗ оновить свої рекомендації, коли факти чи епідемічна ситуація цього вимагатимуть. Дітям важливо продовжувати отримувати рекомендовані дитячі вакцини", - додали у ВООЗ. 
 
Нагадаємо, раніше у ВООЗ повідомили, що через пандемію коронавірусу в європейському регіоні може значно збільшитися кількість випадків ожиріння серед дітей.