Новини » Світ Читать эту новость на русском

ВООЗ скликає екстрену нараду для обговорення нового варіанту COVID-19

Фото з відкритих джерел

Штам уперше виявили в Південній Африці і Ботсвані

Всесвітня організація охорони здоров'я скликає екстрену нараду для обговорення нового варіанту COVID-19, вперше виявленого в Південній Африці і Ботсвані. Про це повідомляє Financial Times.

Зазначається, що зустріч відбудеться в п'ятницю, 26 листопада. Як розповів директор Центру епідемічного реагування та інновацій у Південній Африці Туліо де Олівейра, на початку тижня він обговорював новий варіант коронавірусу B.1.1.529 Sars-Cov-2 з чиновниками ВООЗ, які вирішили скликати надзвичайну нараду.

За його оцінкою, близько 90% нових випадків захворювання в південноафриканському регіоні Гаутенг викликані новим штамом. "Будь-який новий варіант, здатний ухилятися від вакцин або поширюватися швидше, ніж "Дельта", може стати серйозною проблемою на шляху виходу світу з пандемії", - висловився посадовець.

Новини за темою: В Україні виявили найбільш заразну мутацію штаму коронавірусу "Дельта"

Нагадаємо, вчені з Гарвардського університету виявили, що небезпечні штами коронавірусу SARS-CoV-2, які схожі зі штамом "Дельта", відрізняються високим рівнем поширення. Штами здатні заражати як вакцинованих людей, так і тих, хто переніс попередні інфекції.