Новини » Світ Читать эту новость на русском

Влада Індії планує відкрити країну для туристів вперше за півтора року

Фото з відкритих джерел

Першим п'ятьом тисячам туристів можуть вручити безкоштовні візи як спробу відродити сектори туризму

Влада Індії планує відкрити країну для іноземних туристів вперше за півтора року на тлі скорочення випадків захворювання на коронавірус. Офіційне оголошення про дозвіл іноземним туристам відвідувати Індію може надійти протягом наступних 10 днів. Про це повідомляє The Hindu, передає "Суспільне".

"Керівники Міністерства внутрішніх справ Індії обговорюють з усіма зацікавленими сторонами передбачувану дату та умови відкриття країни для іноземних туристів", – йдеться в повідомленні.

Першим п'ятьом тисячам туристів можуть вручити безкоштовні візи як спробу відродити сектори туризму, гостинності та авіації, які сильно постраждали від пандемії COVID-19 з березня 2020 року, коли було оголошено про національний локдаун.

19 вересня в Індії було зареєстровано 30 773 нові випадки захворювання, в той час як число активних випадків знизилося до 320 тисяч. Країна залишається на другому місці в світі за кількістю зареєстрованих випадків коронавірусу з початку пандемії.

Новини за темою: Індія почне виробництво нового препарату для лікування коронавірусу

Нагадаємо, штам коронавірусу "Дельта", який уперше виявили на території Індії, зафіксували щонайменше у 180 країнах світу.