Новини » Світ Читать эту новость на русском

Відсьогодні в Італії скасували носіння масок на вулиці

Фото з відкритих джерел

Згідно з розпорядженням МОЗ, всі області переходять у білу зону, безпечну з точки зору епідеміологічних ризиків

В Італії з понеділка, 28 червня, скасували обов'язкове носіння маски на відкритому повітрі. Проте їхнє носіння обов'язкове у транспорті, магазинах, закритих приміщеннях. Про це повідомляє "Кореспондент.нет".

Згідно з розпорядженням МОЗ, всі області переходять у білу зону, безпечну з точки зору епідеміологічних ризиків.

Жителів країни попередили, що в разі зростання кількості заражень, як це відбувається в деяких інших країнах, маски доведеться знову використовувати.

Носіння масок, як і соціальна дистанція, залишається обов'язковим у транспорті, магазинах, закритих приміщеннях і в разі великого скупчення людей навіть на відкритому повітрі. Також зберігається обмеження за кількістю учасників заходів на відкритому повітрі.

Наразі в Італії вакцинували від коронавірусу більш ніж 30% населення. Всього зроблено майже 50 млн ін'єкцій. За час пандемії кількість інфікованих в Італії досягла 4 258 069, останнім часом фіксують близько тисячі випадків на добу.

Нагадаємо, з 16 травня влада Італії зняла карантинні обмеження для мандрівників, які прибувають з країн Шенгенської угоди, ЄС, а також з Великобританії та Ізраїлю.

Також повідомлялось, що в Італії після вакцинації препаратом AstraZeneca померла 18-річна дівчина.