Новини » Світ Читать эту новость на русском

Відносини США та ЄС значно покращились, на відміну від Росії, - Боррель

Інтерфакс

У понеділок міністри закордонних справ ЄС проведуть зустріч в Брюсселі, аби обговорити трансатлантичні відносини та Західні Балкани

Відносин між ЄС та США значно покращились, проте відносини з Росією не поліпшуються. Про це заявив глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель, передає "Європейська правда".

"Багато що змінилося у наших відносинах зі Сполученими Штатами. Зараз ми на шляху побудови міцного партнерства… В цілому, особливо після зустрічі G7, стало очевидно, що зараз у нас значно кращі відносини з США. На противагу цьому - ми будемо говорити про Росію, де ситуація не покращується", - сказав Боррель.

До слова, у понеділок міністри закордонних справ ЄС проведуть зустріч в Брюсселі, аби обговорити трансатлантичні відносини та Західні Балкани. Очікується, що спеціальний посланник президента США з питань клімату Джон Керрі приєднається до зустрічі за допомогою відеоконференції.

Водночас дипломати обговорять ситуацію в Афганістані після оголошення про виведення військ США, відносини з Росією, стан переговорів щодо Спільного всеосяжного плану дій (СВПД) у Відні тощо.

Новини за темою: Єврокомісія не може заборонити "Північний потік - 2", - Боррель

Нагадаємо, раніше верховний представник ЄС із зовнішньої політики і безпеки Жозеп Боррель звинуватив Росію у поширенні дезінформації з ціллю очорнити демократію Євросоюзу і послабити міжнародне співтовариство.