Новини » Світ Читать эту новость на русском

Велика Британія планує збільшити свою військову присутність по всьому світу

Фото з відкритих джерел

До 2025 року регулярна армія Великої Британії буде налічувати 73 тис. осіб

Велика Британія анонсувала збільшення своєї глобальної військової присутності по всьому світу. Це планують реалізувати у найближчі роки, щоб ефективно реагувати на можливі загрози у різних частинах світу. Про це повідомила прес-служба уряду Сполученого Королівства

Велика Британія планує модернізувати сухопутні війська. Основні наземні військові регіональні хаби будуть базуватися у Німеччині, Кенії та Омані. На базі 16-ї десантно-штурсової бригади та 1-ї бригади армійської авіації будуть створені сили глобального реагування, які згодом зможуть залучати до ведення бойових дій та надання гуманітарної допомоги. 

Британська армія розглядає можливість стати центральним учасником бойових дій НАТО завдяки модернізованій бойовій дивізії, яку планують надати до 2030 року. 

Новини за темою: Велика Британія проти Росії: Чия армія сильніша?

Очікується, що до 2025 року регулярна армія Великої Британії буде налічувати 73 тис. осіб, у поєднанні з армійським резервом у 30 тис. осіб армія Британії буде налічувати понад 100 тис. осіб. 

Раніше повідомлялося, на тлі загрози військового вторгнення Російської Федерації Велика Британія може перекинути до України до 600 британських військовослужбовців. Оперативна група готова розвернутися на українській території в стислі терміни.