Новини » Світ Читать эту новость на русском

Велика Британія починає вакцинацію підлітків 12-15 років від COVID-19

Для щеплення необхідна буде згода батьків

Фото з відкритих джерел

З наступного тижня у Великій Британії розпочнуть розсилати перші запрошення на щеплення від коронавірусу дітей 12-15 років. Про це повідомляє ВВС

Зазначається, що з наступного тижння запрошення на вакцинацію почнуть отримувати підлітки в Англії, організовувати процес планують у тому числі на базі шкіл. Вакцинація не є обов’язковою. Для щеплення необхідна буде згода батьків. 

Підлітків прищеплюватимуть вакциною Pfizer-BioNTech та лише однією дозою. Право на другу дозу матимуть діти, у яких є підвищений ризик захворіти на COVID-19. Це ті, хто має важку нервову недостатність (яка може включати церебральний параліч, аутизм або епілепсію), синдром Дауна, сильно ослаблену імунну систему, а також ті, у кого є захворювання на рак.

Новини за темою: Велика Британія відмовилася від запровадження COVID-паспортів

Нагадаємо, у Великій Британії 75% громадян завершили повний курс вакцинації проти COVID-19. Четверо з п’яти людей старше 16 років пройшли повний курс вакцинації. 

Також нещодавно повідомлялося, що у Великій Британії можуть продовжити COVID-обмеження ще на шість місяців: кількість заражень може різко зрости, бо розпочався навчальний рік.