Вакциновані від COVID-19 іноземці можуть в'їхати до Єгипту без ПЛР-тесту

Фото з відкритих джерел

Щеплення повинні бути проведені вакцинами, схваленими ВООЗ і Управлінням з лікарських засобів Єгипту

Іноземці, які завершили вакцинацію від коронавірусу, зможуть в'їжджати в Єгипет без ПЛР-тестів. Натомість на кордні вони повинні надати сертифікат про проходження вакцинації. Про це повідомляє  Al Ahram з посиланням на міністерство охорони здоров'я і народонаселення Єгипту.

Зазначається, що щеплення повинні бути проведенні вакцинами, які схвалені Всесвітньою організацією охорони здоров'я і Управлінням з лікарських засобів Єгипту. До таких вакцин належать Супутник V, Pfizer, AstraZeneca, Moderna, Sinopharm, Sinovac. При цьому в'їжджати дозволено не раніше, ніж через 14 днів після отримання другої дози вакцини. Однак, в'їзд дозволено через 14 днів після отримання першої дози однокомпонентної вакцини Johnson & Johnson.

Сертифікати про вакцинацію повинні містити QR-код і друк офіційного органу. Жодні виправлення, помарки або дописки не допускаються. Однак, це стосується лише країн, "не зачеплених мутованими штамами коронавірусу".

Новини за темою: Українцям більше не потрібно пред'являти тест на коронавірус на кордоні

Якщо ж іноземець прибуває з країни, де зафіксовані мутації COVID-19  (Індія, Бангладеш, Пакистан, Бутан, М'янма, Непал, В'єтнам, Шрі-Ланка, Бразилія і деякі інші країни Латинської Америки), то він зобов'язаний зробити в аеропорту молекулярний експрес-тест на коронавірус.

Нагадаємо, з 1 червня Туреччина повернула вимогу щодо необхідності здавати ПЛР-тест на коронавірус для пасажирів з України. Аналізи на коронавірус можуть не здавати ті пасажири, які пройшли повний курс вакцинації від COVID-19 і мають офіційний документ про це.