Новини » Світ Читать эту новость на русском

Вакцинація: Уряд Греції пропонуватиме молоді 150 євро за перше щеплення від COVID-19

Фото з відкритих джерел

Право на отримання грошового бонусу матимуть близько 940 тисяч греків віком від 18 до 25 років

У Греції молоді пропонуватимуть грошове заохочення у розмірі 150 євро за проведення першого щеплення проти коронавірусу. За програмою планується надати відповідні бонуси близько 940 тисячам осіб. Про це повідомляє "Суспільне".

Як повідомляє Reuters, у рамках урядової програми з підвищення рівня вакцинації влада пропонуватиме молоді після проведення першого щеплення від коронавірусу картки на 150 євро (180 доларів) та безоплатні тарифи на користування послугами мобільного зв'язку.

"З першим уколом вакцини (молодь, — ред.) отримає картку на 150 євро...Це наш борг перед ними, подарунок на знак вдячності", — заявив прем'єр-міністр країни Кіріакос Міцотакіс на зустрічі міністрів.

Зазначається, що право на отримання грошового бонусу матимуть близько 940 тисяч греків віком від 18 до 25 років, які отримають перше щеплення до кінця 2021 року. Їм дозволять проводити вакцинацію вже під час літніх канікул з 15 липня. Як додали в уряді, за відповідних умов і бажання населення країни Греція могла б вже до початку осені щепити 80% своїх громадян.

За даними Worldometers, станом на 29 червня загалом у Греції виявили понад 421,2 тисячі випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (48-е місце у світі), померли через наслідки хвороби понад 12,6 тисячі осіб, видужали — понад 404 тисячі осіб. За даними Ourworldindata, станом на 27 червня у країні від коронавірусу вакциновано понад 4,7 млн осіб (що становить 45,3% населення Греції).

Нагадаємо, грецька туристична компанія Mouzenidis Travel призупиняла обслуговування туристів, пов'язане з технічними та юридичними процедурами, які тривали з 18 по 26 червня. Тоді МЗС України закликало грецьку туристичну компанію виконати в повному обсязі зобов'язання перед українськими туристами. В Україну з Греції повернулися 184 українських туристи, які застрягли через призупинення роботи туркомпанії Mouzenidis Travel.