Новини » Світ Читать эту новость на русском

В Європі мають "закрити прогалину" у вакцинації, інакше коронавірус не зупинити, - Агентство з лікарських засобів

У деяких європейських країнах, як і раніше, спостерігається "неприйнятно низький" рівень вакцинації, при цьому більша частина населення незахищена

Фото з відкритих джерел

Європейське агентство з лікарських засобів (EMA) заявляє, що Європа зараз бореться з новою хвилею пандемії коронавірусу з рекордними випадками захворюваності у декількох країнах. Подолати інфекцію допоможуть масова вакцинація та карантинні обмеження. Про це з посиланням на The Guardian повідомляє "РБК-Україна".

"Ми спостерігаємо надмірну кількість випадків COVID-19, включаючи тяжкі випадки коронавірусу та госпіталізацію, особливо серед нещеплених", - заявив керівник стратегії вакцинації EMA Марко Кавалері.

За його словами, у деяких європейських країнах, як і раніше, спостерігається "неприйнятно низький" рівень вакцинації, при цьому більша частина населення незахищена, у тому числі з групи ризику.

Новини за темою: Європа - єдиний у світі континент, де зростає захворюваність на COVID-19, - ВООЗ

"Ми не повинні забувати, що ми маємо заповнити цю прогалину і зробити так, щоб якнайбільше людей пройшли вакцинацію", - сказав експерт.

Але також представник EMA попередив: "добре відомо, що немає вакцини, яка була би на 100% ефективною", тому країнам слід вжити інших заходів, щоб зупинити циркуляцію вірусу в небезпечний зимовий сезон різдвяних свят.

Нагадаємо, єдиним регіоном світу, в якому кількість заражень коронавірусом COVID-19 і смертей від наслідків захворювання продовжує зростати, залишається Європа.