В уряді Франції запевнили, що підозрілих людей серед евакуйованих афганців немає

В уряді не хочуть ризикувати безпекою французьких громадян

Франція закрила кордони для іноземних громадян 

Фото з відкритих джерел

Міністр внутрішніх справ Франції Жераль Дарманен заперечує те, що серед евакуйованих афганців є ті, хто мають зв’язки з "Талібаном". Про це повідомляє BFMTV.

"Провалу не було… Ми хотіли, щоб усі афганці, що покинули Кабул, пройшли через французьку військову базу в Абу-Дабі, щоб служби безпеки могли їх перевірити. Ми знаємо кожну людину, що прибула на територію Франції за допомогою наших військових", - пояснив міністр. 

Речник уряду Габріель Атталь також заявив, що в уряді "не ризикуватимуть безпекою французьких громадян".

"Ми задіюємо усі засоби, щоб перевіряти, хто прибуває на нашу територію", - запевнив Атталь. 

Проте керівник Офісу імміграції та інтеграції Дідьє Леші сказав, що все-таки є певні ризики проникнення у Францію з поміж евакуйованих афганців тих, хто близькі з "Талібаном".  

За даними Міноборони Франції, з початку евакуації з Афганістану вивезли близько сотні французів та понад 1500 громадян Афганістану. Серед них - співробітники посольства і люди, які співпрацювали з західними країнами, а також члени громадських організацій, митці та журналісти. 

Новини за темою: Колапс в Афганістані настав швидше, ніж очікували, - Столтенберг

Раніше повідомлялося, що в Афганістані на евакуацію чекають близько 50 українців. В аеропорту "Бориспіль" вже приземлився літак з Кабула, на борту якого перебувало 98 пасажирів. Більшість пасажирів були іноземцями.