В Ізраїлі заявили, що вакцина Pfizer дуже ефективна проти коронавірусу "Дельта"

Вакцина Pfizer Фото з відкритих джерел

Про це заявив представник Pfizer в Ізраїлі Алон Раппапорт

В Ізраїлі заявили про високу ефективність вакцини Pfizer-BioNTech проти коронавірусу "Дельта". Про це заявив представник Pfizer в Ізраїлі Алон Раппапорт, пише Reuters.

У Всесвітній організації охорони здоров'я коронавірус Delta, вперше виявлений в Індії, вважають глобальною версією коронавірусу.

"Дані, які ми маємо сьогодні, накопичені в результаті досліджень, які ми проводимо в лабораторії. Вони включають дані з тих місць, де індійський варіант Delta витіснив британський варіант. Дані вказують на те, що наша вакцина є досить ефективною, близько 90 відсотків для запобігання коронавірусній хворобі COVID-19", - сказав Алон Раппапорт місцевому мовнику Army Radio.

За словами Шарон Алрой-Прейс, голови Відділу громадської охорони здоров'я Міністерства охорони здоров'я країни, Ізраїлю, як і раніше, не вистачає даних, щоб дати уявлення про ефективність вакцини проти варіанту "Дельта".

"Ми збираємо дані зараз. Тільки зараз ми спостерігаємо перші випадки варіанту Delta в Ізраїлі - близько 200, - тому ми скоро дізнаємося більше", - сказала вона журналістам у середу.

Нагадаємо, Європейський центр з профілактики і контролю захворювань заявив, що до кінця серпня на Delta-варіант коронавірусу припадатиме 90 відсотків заражень в Європейському Союзі.

Раніше повідомлялося, що Ізраїль передаcть Палестині близько мільйона доз вакцини Pfizer.