Новини » Світ Читать эту новость на русском

В Ізраїлі заявили про знищення підводного човна ХАМАС

Ізраїльська армія провела атаку на пускові шахти ракет у Секторі Газа Reuters

В свою чергу, ХАМАС оголошує про початок нової хвилі ракетного обстрілу ізраїльських міст

В понеділок, 17 травня, ізраїльський корабель і безпілотник завдали ударів по угрупованні бойовиків ХАМАС, які розвертали підводний човен на березі Середземного моря. Про це повідомила прес-служба ЦАХАЛ, передає "Корреспондент.нет".

"Кілька підозрюваних були помічені біля плавального апарату, який, імовірно, був зразком підводного військово-морського озброєння ХАМАС. Судно доставляли до берега і, схоже, підозрювані мали намір направити його для здійснення теракту в ізраїльських водах. Військовий корабель і армійський БПЛА завдали ударів на березі по бойовиках і одиниці підводного озброєння для того, щоб усунути загрозу", - йдеться в повідомленні.

В свою чергу, бойове крило ХАМАС "Бригади Іззеддіна аль-Кассама" оголосило про початок нової хвилі масованого ракетного обстрілу ізраїльських міст. Зокрема, радикали заявили про обстріл авіабази Хацерім в південній частині Ізраїлю.

Окрім того, атаки біля берегів палестинського анклаву зазнав корабель ізраїльських ВМС. В армійському командуванні Ізраїлю підтвердили факт нападу, але запевнили, що радикали не влучили.

Нагадаємо, сьоггодні ізраїльська армія спільно з загальною службою безпеки (ШАБАК) успішно провели операцію з ліквідації командира Північного округу "Бригад Аль-Кудса", що є військовим крилом "Ісламського джихаду", Хусама Абу Арбіда.