Новини » Світ Читать эту новость на русском

В Ізраїлі почали масову COVID-вакцинацію дітей

Щеплення від коронавірусу зможуть отримати до 1 мільйона дітей у віці від 5 до 11 років

Вакцинацією дітей в Україні займається МОЗ фото з відкритих джерел

В Ізраїлі розпочали прищеплювати від коронавірусу дітей у віці від 5 до 11 років. Кампанія офіційно почалася у вівторок, 23 листопада, але ще напередодні в деяких районах країни діти мали можливість зробити щеплення вакциною BioNTech/Pfizer. Про це повідомляє "Уніан". 

Зазначається, що уповноважений по боротьбі з коронавірусом Салман Сарка назвав старт кампанії "святом для дітей та батьків, які тепер можуть захистити своїх дітей".

Прем'єр-міністр Ізраїлю Нафталі Беннет раніше закликав батьків не перешкоджати вакцинації їхніх дітей, підкресливши, що щеплення безпечне і ефективне. Нагадавши про нинішню хвилю заражень в Європі, Беннет зазначив, що зростання репродуктивного фактора спостерігається і в Ізраїлі. Цей фактор показує, скількох людей в середньому заражає одна людина, що дозволяє встановити швидкість поширення коронавірусу.

Новини за темою: Ізраїль схвалив COVID-вакцинацію наймолодших дітей: Яку вакцину вводитимуть і що кажуть лікарі про дитячу імунізацію

Зазначимо, в Ізраїлі щеплення від коронавірусу можуть отримати до 1 мільйона дітей від 5 до 11 років. Вони отримують третину дорослої дози.

Нагадаємо, генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Аданом Гебреїсус засудив широке застосування бустерних доз і щеплення дітей проти COVID-19