Новини » Світ Читать эту новость на русском

В Італії збільшилась кількість жертв аварії на канатній дорозі

APnews

Канатна дорога була відремонтована в 2016 році і лише нещодавно знову відкрилася після скасування обмежень через COVID-19

На півночі Італії кількість жертв падіння кабінки на канатній дорозі Стреза-Моттароне зросла до 14 осіб. Про це повідомляє "Associated Press".

Зазначено, що померла одна з двох дітей, доставлених в лікарню в Турині. Ще одна дитина перебуває в критичному стані.

Серед загиблих шестеро громадян Ізраїлю, в тому числі сім'я з чотирьох осіб, яка проживала в Італії.

Причини події поки невідомі. Але, швидше за все, йдеться про обрив троса. Кабінка зірвалася незадовго до прибуття на станцію і впала у важкодоступній лісистій місцевості з висоти приблизно півтора кілометра.

Міністр транспорту Італії Енріко Джованніні оголосив про створення комісії з розслідування трагедії і заявив, що він вже зробив запит щодо даних про ремонтні роботи та перевірки, проведені на лінії в минулому. Він планує відвідати місце інциденту в понеділок

Зазначається, що канатна дорога була відремонтована в 2016 році і лише нещодавно знову відкрилася після скасування обмежень через COVID-19.

Нагадаємо, напередодні повідомлялось, що в Італії в Стреза-Моттароні обірвався трос на канатній дорозі, у результаті загинули дев'ять осіб, ще двоє дітей постраждали.