Новини » Світ Читать эту новость на русском

В Італії понад 750 тисяч людей підписали петицію за легалізацію евтаназії

Прибічники референдуму зазначають, що зміни в законах, які дозволятимуть використовувати евтаназію, допоможуть хворим людям уникнути страждань

Фото з відкритих джерел

В Італії понад 750 тисяч людей підписали петицію за легалізацію евтаназії, що перевищило півмільйонний поріг, необхідний для проведення референдуму. Про це повідомляє The Local.

Зазначається, що уже наступного року може бути проведено голосування за кампанію, яка передбачає внесення змін до законів країни про використання евтаназії.

"Я підписав це петицію, щоб надати вільний вибір тим, хто не може подорожувати до країн, де евтаназія є законною", - сказав журналіст Роберто Савіано.

Наразі, відповідно до чинного італійського законодавства, того, хто допомагає іншій людині скоїти самогубство, можуть засудити до тюремного ув'язнення на строк від 5 до 12 років. 

Прибічники референдуму зазначають, що зміни в законах, які дозволятимуть використовувати евтаназію, допоможуть хворим людям уникнути страждань. 

Серед противників референдуму – Маріо Адінольфі, глава невеликої християнської політичної партії Popolo della Famiglia (Люди сім'ї). Він сказав, що використання евтаназії стане "маркетинговою кампанією" для "культури смерті".

Раніше повідомлялося, що у Португалії офіційно легалізували евтаназію. Тепер закінчити життя можна буде психічно здоровим пацієнтам, які страждають від невіліковної хвороби.