В Італії на плантації канабісу знайшли 235 заморожених сонь

Фото з відкритих джерел

Тварини вважаються делікатесом серед мафії

В Італії в регіоні Калабрія під час обшуків на незаконній плантації канабісу правоохоронці вилучили 235 заморожених сонь. Про це повідомляє ANSA.

Зазначається, що в рамках розслідування щодо незаконного вирощування канабісу правоохоронці затримали трьох людей, які перебували на плантації. Тепер їх також підозрюють у відловлюванні й убивстві тварин, захищених законом.

Як повідомляє Corriere della Sera, тварини вважаються делікатесом серед мафіозного клану "Ндрангета". Злочинне угруповання базується саме в Калабрії.

Сонь незаконно відловлюють у лісах регіону й подають на стіл кримінальним авторитетам. Існують чутки, що мафіозі надкушують смажений делікатес, після чого вказують ним на ім'я ворога, якого необхідно вбити.

"Ндрангета" є найбільш потужним мафіозном угрупованням в Італії. Зловмисники здійснюють операції в усьому світі. Зокрема, йдеться про контроль постачання величезної кількості кокаїну з  Південної Америки до Європи. Також членів угруповання підозрюють у вбивствах, замахах, вимаганні тощо. Прокуратура Італії вважає, що дохід "Ндрангети" перевищує 50 млрд євро на рік.

Новини за темою: В Італії затримали понад 20 осіб, причетних до відомого мафіозного клану

Нагадаємо, в серпні іспанські правоохоронці затримали лідера "Ндрангети" Доменіко Павільяніті. У січні цього року він був заочно засуджений до 11 років, 8 місяців і 15 днів позбавлення волі.