Новини » Світ Читать эту новость на русском

В Австралії евакуювали майже півтисячі в'язнів та 200 осіб персоналу в'язниці через нашестя гризунів

CNN

В'язнів тимчасово переведуть до інших виправних закладів, аж поки адміністрація не впорається з нашестям гризунів

В австралійському штаті Новий Південний Уельс із виправного центру Веллінгтона евакуювали щонайменше 420 ув'язнених та 200 працівників через нашестя мишей. Про це повідомляє СNN, передає "Суспільне".

Як повідомляється, зокрема, миші пошкодили внутрішню електропроводку та стелю в'язниці. В'язнів тимчасово переведуть до інших виправних закладів, аж поки адміністрація не впорається з нашестям гризунів.

Дослідник національної наукової організації CSIRO Стів Генрі заявив, що миші проникли до в'язниці, оскільки навколо неї знаходиться багато полів, де вони зазвичай проживають. Він вважає, що миші вдерлися до виправного закладу, бо шукали їжу та притулок.

За повідомленнями керівництва штату, Новий Південний Уельс страждає від наймасштабнішого нашестя гризунів на останнє десятиліття. Через рекордні урожаї зернових миші розплодилися у надзвичайній кількості та після збору врожаю перебираються ближче до людей у пошуках їжі. Місцева влада розглядає серед способів припинення "чуми мишей" безкоштовне надання фермерам хімікатів для знищення гризунів.

Нагадаємо, у в’язниці Гондурасу вчинили бунт члени двох банд, внаслідок цього п’ятеро людей загинули, близько 40 - отримали поранення.

Нагадаємо, в Україні хочуть скоротити терміни ув’язнення у "поганих" в’язницях. Кабмін затвердив відповідний законопроект.