В Англії посилюють локдаун на тлі поширення нового штаму вірусу

EPA

Обмеження починаються у четвер з 00:01

Британський уряд помістив ще більше районів Англії під найсуворіші обмеження COVID-19, оскільки по всій країні поширюється високоінфекційний варіант вірусу. Про це повідомляє Reuters.

Зокрема, міністр охорони здоров'я Метт Хенкок заявив, що Мідлендс, північний схід, частина північного заходу і частина південного заходу будуть переведені на найвищий рівень обмежень з 00:01 четверга.

На цьому рівні закриті готельні заклади та другорядні магазини. Також заборонені зустрічі між представниками різних домогосподарств.

"NHS (служба охорони здоров'я) знаходиться під дуже значним тиском; зараз в лікарнях з коронавірусом знаходиться понад 21 000 осіб", - сказав він законодавцям.

"На жаль, цей новий варіант зараз поширюється здебільшого в Англії, і випадки швидко подвоюється. Тому необхідно застосувати четвертий рівень до ширшої території", – зазначив Хенкок.

Міністр сказав, що з четверга три чверті населення Англії будуть перебувати під дією найсуворіших обмежень.

Новини за темою: Данія продовжила локдаун до середини січня

Раніше у Міністерстві охорони здоров'я заявляли, що не планують скасовувати чи переносити жорсткий карантин у січні, попри те, що кількість хворих на коронавірус в Україні йде на спад.