Новини » Світ Читать эту новость на русском

В Афганістані після захоплення влади талібами припинили роботу 153 ЗМІ

ЗМІ припинили свою роботу через фінансові проблеми, а також обмеження, які запровадили таліби

Таліби захопили владу в Афганістані Фото з відкритих джерел

В Афганістані з моменту падіння колишнього уряду припинили роботу 153 засоби масової інформації у 20 провінціях. Про це повідомляє місцевий телеканал TOLOnews.

Зазначається, що більшість телеканалів, радіостанцій і друкованих ЗМІ припинили свою роботу через фінансові проблеми, а також обмеження, які запровадили таліби.

"Якщо організації, які підтримують ЗМІ, не звернуть уваги на нас, незабаром ми станемо свідками закриття інших засобів масової інформації у країні", - сказав заступник голови спілки журналістів Афганістану Худжатулла Муджададі.

Організації, що підтримують вільні ЗМІ в Афганістані, наголошують, що економічні проблеми є серйозними, а діяльність в умовах обмежень створює великі перешкоди для ЗМІ.

Новини за темою: ООН планує зібрати для Афганістану понад 600 млн доларів, щоб запобігти гуманітарній кризі, - Reuters

У свою чергу "Талібан" заявив, що намагатиметься створити безпечне середовище для ЗМІ та журналістів для продовження роботи.

Нагадаємо, нещодавно таліби заявили, що завдання жінок - не працювати в уряді, а народжувати та виховувати дітей. Представник руху "Талібан" Сайед Зекрулла Хашимі повідомив, що жінка не займе жодної посади в новому уряді Афганістану. 

Також повідомлялося, що "Талібан" заборонить викладання в університетах предметів, які суперечать законам ісламу.