Уряд Сальвадору схвалив використання третьої дози COVID-вакцини

Фото з відкритих джерел

Бустерну дозу в першу чергу отримають люди старше 60 років, медпрацівники, вчителі, рятувальники і ті, хто знаходиться в групі високого ризику

Президент Сальвадору Найіб Букела заявив, що влада країни вирішила почати вакцинацію різних груп населення третьою дозою препарату від COVID-19 як бустерною (допоміжною). Про це повідомляє "УНН".

"З огляду на успіх застосування бустерної дози (препаратів від коронавірусу) в Ізраїлі, ми вирішили розпочати (вакцинацію населення) третім щепленням", - повідомив президент.

Новини за темою: У Великій Британії почали прищеплювати третьою дозою вакцини від коронавірусу

Він зазначив, що вакцинація розпочнеться у Сальвадорі в неділю, 26 вересня.

Зокрема, бустерну дозу в першу чергу отримають літні люди старше 60 років, медпрацівники, вчителі, рятувальники і ті сальвадорці, які страждають від хронічних захворювань.

Таким чином Сальвадор приєднається до латиноамериканських країн (Панамі, Еквадору та Чилі), де вже застосовується третє щеплення від ковіду для літніх людей та осіб з ослабленим імунітетом.

Раніше повідомлялося, що у США управління з продовольства і медикаментів (FDA) підтримав бустерну вакцинацію препаратом Pfizer. Третю дозу рекомендують для людей старше 65 років. Експерти також рекомендують вакцинуватися третьою дозою тим, хто знаходиться в групі високого ризику.