Уряд Греції запровадить нові вимоги та обмеження для невакцинованих

Невакциновані громадяни будуть змушені здавати тести щотижня або два рази на тиждень та не матимуть доступу до закритих приміщень

Фото з відкритих джерел

Восени уряд Греції запровадить нові вимоги та обмеження для невакцинованих проти COVID-19. Про це повідомляє Ekathimerini.

Нові вимоги діятимуть з 13 вересня і аж до 31 березня 2022 року. Вони включатимуть вимогу щотижня або два рази на тиждень проходити тестування працівникам, які невакциновані. Доступ до закритих прниміщень матимуть лише ті, хто має сертифікат, який підтверджує одужання від COVID-19 за останні шість місяців. 

Відповідно до нових правил, усі працівники приватного і державного секторів, які не мають свідоцтва про вакцинацію або недавнього одужання від COVID-19, повинні будуть проходити один експрес-тест на тиждень.

Два тести на тиждень потрібні будуть тим, хто працює в академічних колах, туризмі, ресторанах, кафе, барах і у сфері розваг, а також школярам та студентам.

Право на безкоштовне тестування матимуть лише школярі. Для усіх інших вартість складатиме 10 євро.

Новини за темою: У Латвії невакцинованих депутатів пускатимуть на засідання лише з негативними COVID-тестами

Розважальні заклади, ресторани, бари та кафе в приміщеннях будуть доступні тільки для вакцинованих або нещодавно видужалих відвідувачів.

Невакциновані люди зможуть відвідувати кінотеатри, театри, музеї, місця археологічних розкопок і тренажерні зали тільки за наявності негативного результату експрес-тесту, проведеного за останні 48 годин.

Носіння масок буде обов’язковим для всіх у громадських місцях усередині приміщень, а також у місцях масового скупчення людей.

Особи, які планують подорожувати літаком, поїздом, поромом або автобусом далекого прямування, повинні мати доказ вакцинації, одужання або негативного результату експрес-тесту.

Нагадаємо, у Греції виявлено новий рекорд захворюваності на COVID-19. У країні виявлено 4608 випадків – це найвищий показник з початку пандемії.