"Укрзалізниця" відновлює міжнародне сполучення

Фото из открытых источников

Також ведуться переговори з PKP Intercity та польською залізницею щодо відновлення швидкісного сполучення між країнами

У червні цього року "Укрзалізниця" відновлює міжнародне залізничне сполучення. Про це повідомляє "Укрзалізниця" в Телеграм-каналі.

"Друзі! Маємо для вас чудову новину: у червні відновлюємо міжнародні залізничні подорожі. Як повідомив в.о. голови правління Укрзалізниці Іван Юрик, уже досягнуті відповідні домовленості з Австрією та Угорщиною", - йдеться в повідомленні.

Окрім того, як зазначається, ведуться переговори з PKP Intercity та польською залізницею щодо відновлення швидкісного сполучення між країнами.

Нагадаємо, з 5 травня "Укрзалізниця" скасувала всі обмеження для курсування потягів. Усі пасажирські потяги тепер курсують без регіональних заборон на висадку та посадку. Квитки до станцій, що відкрилися, вже у продажу.

Також повідомляли, що Україна почала поступовий вихід із третьої хвилі пандемії коронавірусу COVID-19. Про це свідчать основні епідеміологічні показники та маркери, заявив міністр охорони здоров'я України Максим Степанов.

Окрім цього, Україна технічно готова до запровадження паспортів вакцинації для подорожей. Наразі уряд очікує рішення Європейського союзу. Про це заявив міністр Кабінету міністрів України Олег Немчінов.