Угорщина відмовилася від транзиту газу через Україну заради енергетичної безпеки країни, - Сійярто

Фото з відкритих джерел

За словами міністра закордонних справ і зовнішньоекономічних зв'язків Угорщини Петера Сійярто, такі дії сприятимуть енергетичній безпеці країни

Угорщина вирішила відмовитися від поставок газу через Україну, тим самим сприяючи енергетичній безпеці своєї країни. Про це в четвер заявив міністр закордонних справ і зовнішньоекономічних зв'язків Угорщини Петер Сійярто, виступаючи на Російському енергетичному тижні, передає УНН.

“Ми знаємо, що маршрут, який використовувався через Україну, вимагає серйозної реконструкції, яка не мала місця. Ми відкинули пропозицію щодо отримання газу через Україну, тому що ми повинні сприяти енергетичній безпеці нашої країни”, - сказав міністр.

За словами Сійярто, Угорщина самостійно приймає подібні рішення, і “ніхто не має права втручатися” в їхній суверенітет.

Новини за темою: "Газпром" почав постачання газу в Угорщину в обхід України

Нагадаємо, в кінці вересня Угорщина домовилася про постачання російського газу в обхід України, а міністр закордонних справ Кулеба назвав це "ударом по українсько-угорських відносинах".

Також через підписання угоди між Будапештом та російським концерном "Газпром" Міністерство закордонних справ України ініціювало перенесення засідання Спільної міжурядової українсько-угорської комісії з питань економічного співробітництва.