У Японії зафіксували випадки смерті після щеплень вакциною Moderna з домішками

Фото з відкритих джерел

Смерть наступила через кілька днів після введення другої дози вакцини

В Японії зафіксували два випадки смерті після вакцинації проти коронавірусу препаратом Moderna. Вакцина, яка була введена померлим, належала до партій, у яких виявили домішки. Про це повідомляє Reuters з посиланням на Міністерство охорони здоров'я Японії. 

Смерть зафіксували у двох чоловіків у віці 30 років, яким за кілька днів до цього було введено другу дозу препарату Moderna. Точна причина смерті встановлюється. 

Новини за темою: Випадок смерті від COVID-19, який збігся із вакцинацією препаратом Moderna, намагалися приховати, - експерт

Нагадаємо, нещодавно Міністерство охорони здоров'я, праці і добробуту Японії призупинило використання 1,63 мільйона доз вакцин від коронавірусу виробництва американської компанії Moderna, у складі яких виявлені домішки. 

Раніше у Європейському Союзі розпочали перевірку вакцин Pfizer і Moderna після повідомлення про можливі нові побічні ефекти від препаратів. Громадяни, які зробили щеплення вище згаданими вакцинами, почали скаржитися на проблеми з нирками та алергічні реакції на шкірі. 

Додамо, наприкінці липня Європейський регулятор з лікарських засобів (EMA) дозволив застосування вакцини Spikevax (Moderna) для дітей віком від 12 років. Дослідження показали, що побічні ефекти від препарату в дітей такі ж, як і в дорослих.