Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Великій Британії запустили перший у світі телеканал для собак

Фото з відкритих джерел

Програми розділені на 3 категорії, щоб задовольнити типовий щоденний цикл собаки і збагатити її навколишнє середовище

У Великій Британії розпочав роботу спеціальний телеканал для собак DOGTV. Програми, створені на основі наукових досліджень, допомагатимуть тваринам "долати стрес та правильно розвиватися", зазначають автори телеканалу. Про це повідомляється на офіційному сайті телеканалу, передає "Суспільне".

"Програми розділені на 3 категорії, щоб задовольнити типовий щоденний цикл собаки і збагатити її навколишнє середовище. Хоча нюх вашої собаки є її основним органом чуття, слух і зір також дуже важливі. Так само як прогулянка, DOGTV піддає вашу собаку новим подразникам, але у вигляді зображень і звуку”, — сказано в описі проекту.

Телеканал пропонує користувачам та їх домашнім улюбленцям програми стимуляції з веселими анімованими послідовностями, програми релаксації для заспокоєння собаки та так звані програми впливу із симуляціями, які допоможуть тварині звикнути до нервових ситуацій (наприклад, до поїздки в автомобілі).

DOGTV наразі єдиний у світі подібний стрімінговий сервіс. Він платний, місячна підписка на телеканал коштуватиме 6.99 фунтів стерлінгів (250 гривень), підписка на рік — 59,99 фунтів стерлінгів (близько 2100 грн).

Новини за темою: В Індії собака "благословляє" вірян перед храмом. Відео

Нагадаємо, тим часом Кабінет міністрів України затвердив перелік небезпечних порід собак, власники яких повинні укласти договори страхування.