У Великій Британії спортсмену-чемпіону ампутували ногу. Він пов'язує це з ін'єкцією AstraZeneca. Фото

Дейв Маєрс

Daily Star

У Великій Британії колишній чемпіон світу з тхеквондо Дейв Меєрс втратив ногу після того, як стан його здоров'я різко погіршився. Він сам пов'язує раптове погіршення стану з вакцинацією препаратом AstraZeneca, хоча лікарі не поспішають із висновками.

Про це повідомляє Daily Star.

58-річний чоловік не скаржився на здоров'я до 5 березня, коли у нього з’явилися важкі симптоми грипу, а температура різко підскочила. Лікарі Адденбрукського госпіталю виявили у пацієнта зараження невідомого характеру. За словами Меєрса, здавалося, що його нога "вибухне". Довелося робити хірургічну операцію, в ході якої екс-чемпіону ампутували гомілку.

Колишній спортсмен зазначив, що його здоров'я стрімко погіршилося через кілька годин після щеплення препаратом від Covid-19 AstraZeneca. Він переконаний, що саме цей факт має прямий зв'язок з його нинішньою інвалідністю, хоча лікарі не беруться це стверджувати, заявляючи, що справжня причина невідома.

"Я думаю, що має бути якийсь зв'язок. Це змусило мене відмовитися від другої ін'єкції. Лікарі кажуть, що важко довести, що це пов'язано з вакцинацією від Covid і що інфекція могла бути на той момент якийсь час, але, на мою думку, це не збіг", - заявив він.

Наразі лікарі клініки встановлюють джерело інфекції.

Меєрс завоював титул чемпіона світу з тхеквондо в 1984 році.

Маєрс на піку своєї кар'єри Daily Star

Daily Star

Маєрс після операції Daily Star