У Великій Британії може зрости динаміка госпіталізацій, якщо не повернути карантинні обмеження

Комплекс "відносно несуворих обмежень", якщо їх запровадити вчасно, може попередити невтішний сценарій

Фото з відкритих джерел

У Британії експерти, що консультують уряд, попередили про очікуваний "стрибок" госпіталізацій хворих на COVID-19, якщо найближчим часом не повернути карантинні обмеження. Про це повідомляє BBC.

Зазначається, що наразі в Англії в середньому щодня госпіталізують близько 750 хворих на коронавірус. Проте вже у наступному місяці прогнозують зростання цієї динаміки. У жовтні показники госпіталізації можуть досягти 2000-7000 на день. 

За словами експертів, комплекс "відносно несуворих обмежень", якщо їх запровадити вчасно, може попередити цей невтішний сценарій. 

Натомість прем’єр-міністр Борис Джонсон сподівається уникнути необхідності впровадження карантинних обмежень завдяки високим показникам вакцинації. Він зазначив, що уряд триматиме в запасі кілька заходів на випадок, якщо навантаження на медичну систему почне ставати надто великим. Серед них: використання COVID-сертифікатів, масковий режим та дистанційна робота. 

Новини за темою: Велика Британія розпочинає щеплення третьою дозою COVID-вакцини громадян старше 50 років

Нагадаємо, 19 липня у Великій Британії скасували карантинні обмеження. Антіковідні обмеження скасували, незважаючи на новий сплеск випадків коронавірусної хвороби, викликаний штамом Delta. 

Також повідомлялося, що Британія планує відмовитися від схеми обов'язкових COVID-паспортів. Асоціація нічної індустрії заявляла, що обов'язкові COVID-паспорти могли підкосити галузь та  призвести до дискримінації у клубах.