Новини » Світ Читать эту новость на русском

Валенсія має намір закликати центральну владу внести "Супутник V" до переліку препаратів для вакцинації

"Супутник V" EPA

Уряд автономного співтовариства Валенсія має намір закликати іспанську владу розглянути питання про внесення російського "Супутника V" до переліку препаратів для вакцинації населення. Про це повідомив ТАРС з посиланням на джерело в регіональному уряді.

Зазначено, що про відповідне прохання уряду регіону  повідомила радник з питань охорони здоров'я Ана Барсело в ході засідання міжтериторіальної ради. До складу вказаної ради входять представники регіональної та центральної влади.

Новини за темою: У Баварії мають намір розпочати виробництво вакцини від COVID-19 "Супутник V"

Розглянути питання про внесення "Супутника V" до переліку препаратів для імунізації населення Барсело попросив голова уряду Валенсії Ксімо Пуч, зазначив співрозмовник агентства.

Нагадаємо, "Супутник V" став першою у світі та Росії вакциною від коронавірусу. Препарат розробили фахівці Центру імені Гамалеї. Його зареєстрували 11 серпня 2020 року.

Новини за темою: Єврокомісар запропонував організувати виробництво "Супутника V" в ЄС

Згідно з інформацією, опублікованою медичним журналом The Lancet, за результатами третьої фази клінічних випробувань препарату його ефективність становить 91,6% на підставі аналізу даних понад 19 тис. добровольців, що стосується запобігання тяжкому перебігу коронавірусної хвороби — 100%.