У США заборонили феєрверки до Дня незалежності для запобігання лісових пожеж

Фото з відкритих джерел

Місцева влада вважає, що піротехніка може викликати "катастрофічні" лісові пожежі

На заході США забороняють салюти до Дня незалежності 4 липня через побоювання пожеж. Посадовці кажуть, що рекордні температури, посуха і домашня піротехніка можуть призвести до катастрофи. Місцева влада вважає, що піротехніка може викликати "катастрофічні" лісові пожежі. Про це пише The Guardian, передає "Суспільне".

"Влада попереджає, що поєднання рекордно високих температур, екстремальних посушливих умов і домашніх феєрверків створює ситуацію, схожу на порохову бочку, яка може швидко стати руйнівною", — пише видання.

Так, у Портленді (Орегон) який побив всі рекорди 28 червня, коли температура досягла позначки +47 градусів, пожежна служба заборонила використовувати феєрверки через високі температури й посушливі погодні умови. Проте у місті Бенд, як і раніше, заплановані два публічних феєрверки на свято.

"Якщо ми не почнемо активні кроки зараз, я боюся, що наслідки можуть бути руйнівними. Нелегко прийняти подібне рішення так близько до нашого національного свята, але як начальниця пожежної охорони я відчуваю велику відповідальність, іноді приймаючи непопулярні рішення в безпрецедентні часи для захисту життя, власності й навколишнього середовища", — заявила керівниця пожежної охорони Портленда Сара Бун.

Деякі райони на південному заході штату Вашингтон також ввели заборони. Влада округу Кларк заборонили продаж і використання феєрверків у деяких частинах округу з 29 червня до півночі 4 липня через значні ризики виникнення пожежі.

Нагадаємо, Франція надішле США нову статую Свободи в якості жесту демонстрації історичних зв'язків між двома країнами. Статуя, відправлена ​​7 червня, прибуде в Нью-Йорк 4 липня, в День незалежності США. Вона буде значно меншою за першу статую - всього 2,83 метра у висоту.