У США висунули нові звинувачення Коломойському та Боголюбову

Олігарх Ігор Коломойський

Фото з відкритих джерел

Коломойський відкинув звинувачення прокуратури

Прокурори США висунули нові звинувачення проти колишніх акціонерів ПриватБанку Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова. Їх звинувачують у привласненні чужих коштів та купівлі за них нерухомості у штаті Огайо. Про це пише Reuters.

Повідомляється, що раніше американська прокуратура повідомляла про аналогічні підозри щодо нерухомості у штатах Кентуккі та Техас.

Своєю чергою Коломойський відкинув звинувачення прокуратури, а його адвокат у США Брюс Маркс коментар поки не надав. З боку Боголюбова та його захисників також коментарів не було.

У Мін’юсті США вважають, що фігуранти незаконно привласнили кошти ПриватБанку для купівлі нерухомості у штаті Огайо. У період з 2008 по 2016 роки олігархи незаконно отримували позики у банку, що пізніше відмивали через офшори ПриватБанку на Кіпрі та перераховували у США.

Загальна вартість всієї нерухомості у трьох штатах складає понад 60 мільйонів доларів.

Нагадаємо, раніше у ЗМІ з'явилась інформація, що у Клівленді (США) агенти Федерального бюро розслідувань прийшли з обшуками в офіси фірми, власником якої значиться український олігарх Ігор Коломойський.