У США переважну кількість смертей від COVID-19 фіксують серед невакцинованих осіб

фото з відкритих джерел

З понад 853 тисяч госпіталізацій через SARS-CoV-2 менше ніж 1200 (приблизно 0,1%) стосувалися повністю вакцинованих американців

У США майже всі смертельні випадки від COVID-19 наразі фіксують серед невакцинованих від коронавірусу пацієнтів. The Associated Press проаналізував дані американських Центрів з контролю і профілактики захворювань (CDC) за травень. Про це повідомляє "ТСН".

Як повідомляється, з понад 853 тисяч госпіталізацій через SARS-CoV-2 менше ніж 1200 (приблизно 0,1%) стосувалися повністю вакцинованих американців. 

Окрім того, у травні менше ніж 150 жителів США (приблизно 0,8%) із понад 18 тисяч померлих від COVID-19 вважалися повністю вакцинованими від коронавірусу.

На початку червня колишній радник адміністрації Байдена з питань COVID-19 Енді Славітт припустив, що від 98% до 99% американців, які вмирають від коронавірусу, не вакциновані.

А директор CDC Рошель Валенськи заявила у вівторок, що вакцина є настільки ефективною, що "майже кожній смерті через COVID-19, особливо серед дорослих, зараз цілком можна запобігти". 

Нагадаємо, у США органи охорони здоров'я мають намір оновити офіційну інструкцію щодо вакцинації від COVID-19 Pfizer і Moderna підлітків і молодих людей після виявлення можливого зв'язку з рідкісними випадками запалення серця.