У Словенії оголосили про закінчення епідемії COVID-19

Фото з відкритих джерел

Проте в країні зберігається вимога про носіння захисних масок у закритих приміщеннях, а також обмеження щодо кількості присутніх у приміщеннях і вимоги щодо дотримання дистанції

У Словенії офіційно оголосили про закінчення епідемії COVID-19 в країні з середи. Однак вакцинація населення і дія деяких обмежувальних заходів будуть продовжені. Про це у вівторок, 15 червня, заявив міністр Янез Поклукара, передає "Кореспондент.нет".

За даними Міністерства охорони здоров'я Словенії, в двохмільйонній країні за останню добу виявлено всього 112 заражених коронавірусом, померли двоє хворих. Одну дозу різних вакцин західного виробництва отримали 769 248 жителів Словенії, повну імунізацію пройшли 551 906 повнолітніх громадян. У лікарнях перебуває 122 пацієнти, з яких 40 - у відділеннях інтенсивної терапії.

"Із завтрашнього дня в Словенії формально закінчена епідемія, але боротьба проти коронавірусу ще не завершена. Так, вакцинація залишається ключовим заходом контролю за епідемією. Майбутнє ЄС засноване на солідарності і співпраці при спільних цінностях і цілях вакцинації", - наводяться в повідомленні міністерства охорони здоров'я в Twitter слова міністра Янеза Поклукара.

Проте в країні зберігається вимога про носіння захисних масок у закритих приміщеннях, а також обмеження щодо кількості присутніх у приміщеннях і вимоги щодо дотримання дистанції. Також  постійно оновлюється список країн "червоної зони", після прибуття з яких необхідно проходити карантин.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що у Словенії з 15 червня скасовують режим надзвичайного стану, який ввели вісім місяців тому у зв'язку з пандемією COVID-19.