Новини » Світ Читать эту новость на русском

У шахті в Росії стався вибух: Десятки потерпілих

Фото з відкритих джерел

Серед 40 госпіталізованих двоє перебувають у тяжкому стані

На шахті "Листвяжна" в Кузбасі Кемеровської області Росії стався вибух у вентиляційному штреку на глибині 250 м, всередині перебували 287 людей. Про це повідомляє російський Интерфакс із посиланням на джерела.

"За попередньою інформацією, на перше місце вийшла версія несправності обладнання і природні причини", – розповів співрозмовник агентства.

Водночас джерело ТАСС стверджує, що причиною задимлення на шахті стало займання вугільного пилу, а самого вибуху не було.

До лікарні госпіталізували 40 шахтарів, двоє перебувають у тяжкому стані.

У службі надзвичайних ситуацій підтвердили евакуацію 215 людей, інші все ще підіймаються на поверхню.

Водночас місцезнаходження 49 осіб не встановлено. В адміністрації шахти повідомили, що, ймовірно, вони самотужки піднімаються на поверхню.

"За уточненими даними, 236 людей евакуйовано, місцезнаходження 49 невідоме. Виходять", - сказав співрозмовник агентства.

Таким чином, загалом у шахті перебувало 285 осіб. Пізніше у МНС підтвердили виведення 236 гірників на поверхню.

У прес-службі регіонального Центру медицини катастроф повідомляли, що внаслідок задимлення постраждали 40 гірників, двоє з них – у тяжкому стані.

Новини за темою: На Кіровоградщині через заборгованість із зарплати п’яту добу страйкують гірники уранових шахт

Нагадаємо, 31 липня стався вибух на шахті в Донецькій області. Внаслідок вибуху 10 гірників доставили до лікарень Покровська і Краматорська із травмами та опіками різного ступеня складності. Троє з них померли в лікарні через отримані травми.