Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Росії зареєстрували COVID-вакцину "Супутник М" для дітей

Вакцина "Супутник М" являє собою меншу дозу "Cпутника V"

РБК

МОЗ РФ зареєстрував 24 листопада вакцину проти коронавірусу для дітей віком від 12 до 17 років. Її назвали "Супутник М". Про це повідомляє Meduza.

За словами віце-прем'єра РФ Тетяни Голікової, дітей будуть прищеплювати за згодою батьків або з їх власного дозволу, якщо їм вже більше 15 років. Очікується, що в цивільний обіг вакцина "Супутник М" надійде вже в кінці грудня. 

Як повідомляється, вакцина "Супутник М" являє собою меншу дозу "Спутника V", а саме п'яту частину від дорослої дози. Клінічні дослідження "Супутника М" проводилися влітку 2021 року на базі двох московських лікарень. Третя фаза досліджень почалася 11 листопада. Попередньо повідомлялося про ефективність і безпеку препарату.

Відзначимо, що в Росії вже зареєстровані п'ять вакцин від коронавірусу: це "Супутник V", "Супутник Лайт", "КовіВак", "ЕпіВакКорона" і "ЕпіВакКорона-Н".

Новини за темою: Індійські вчені визнали "Супутник V" ефективним від штаму коронавірусу "Дельта"

Нагадаємо, Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) призупинила процес сертифікації російської вакцини від COVID-19" Супутник V " і чекає додаткової інформації від виробника.