Зниклий в Росії літак Ан-26 впав у море, - ЗМІ

Військово-транспортний літак Ан-26. Фото: Гонтар Володимир/УНІАН

Про це повідомив представник екстрених служб

Виявили місце падіння літака Ан-26, що здійснював рейс Петропавловськ-Камчатський - Палана. Про це повідомив представник екстрених служб, передають РИА "Новости".

За його словами, літак впав у море.

За інформацією Камчатського авіаційного підприємства, зв'язок із рейсом № 251 зник перед маневром під час заходу на посадку в 9 км від селища Палана.

ТАСС повідомляє, що на борту Ан-26 знаходилися 22 пасажири, в тому числі двоє дітей та шестеро членів екіпажу. Пасажири - переважно жителі селища Палана. У списку пасажирів, серед інших, голова селища Палана Ольга Мохірєва, начальник мобілізаційного відділу адміністрації Палани Олександр Андрейкін та його дружина, начальник фінансового управління адміністрації Ольга Андрейкіна.

Гендиректор АТ "Камчатське авіапідприємство", якому належить літак АН-26, 1982 року випуску, Олексій Храбров повідомив, що перед вильотом літак був технічно справний.

Нагадаємо, що в Росії на Камчатці пропав зв'язок із літаком Ан-26, на борту якого перебували 28 осіб. Літак зник з екранів радарів приблизно за 10 хвилин до посадки у селищі Палана.