У Польщі звільнили двох поліцейських, підозрюваних у вбивстві українця

Фото з відкритих джерел

Триває процедура звільнення ще одного правоохоронця

У польському Вроцлаві звільнили двох поліцейських, підозрюваних у вбивстві громадянина України. Про це повідомила прес-служба поліції Нижньосілезького воєводства.

Рішення ухвалив комендант поліції, в якого з'явилися сумніви щодо відповідності одного з офіцерів вимогам закону про поліцію. Також він вважає, що правоохоронець порушив свій обов'язок, не відреагувавши на застосування іншими поліцейськими примусових заходів. Раніше було звільнено іншого поліцейського.

Зазначається, що дисциплінарне провадження через вбивство українця стосується п’ятьох правоохоронців. Уже триває процедура звільнення ще одного поліцейського. Ще двох відсторонили від служби.

Новини за темою: Україна направила Польщі ноту з проханням неупереджено розслідувати смерть українця

Нагадаємо, в польському Вроцлаві після затримання поліцією і вкрай жорстокого побиття помер 25-річний громадянин України Дмитро Никифоренко.

Українець пішов із життя ще 30 липня у витверезнику Вроцлава, але деталі його смерті ЗМІ стали повідомляти лише у вересні. Никифоренко повертався автобусом додому після розпивання спиртних напоїв з колегами по роботі. За однією з версій, він заснув в автобусі, за іншою - дивно поводився і бився головою об вікно.